Tiger Agency – Profesionálne ozvučíme aj Vašu akciu…

Žiadna významná kultúrna, spoločenská, alebo športová akcia sa nezaobíde bez kvalitného ozvučenia. Dnes už vieme, že veľkosť a množstvo reproboxov nie sú rozhodujúce pre kvalitu a výkon ozvučenia. Prioritným faktorom je špičková technika a v neposlednom rade profesionálna obsluha, bez ktorej nie je kvalita techniky stopercentne využitá. Sme radi, že Vám môžeme ponúknuť špičkovú techniku aj profesionálnych zvukárov s dlhoročnou praxou aj na Vašu akciu.

Menšia, stredná i veľká akcia si zaslúži kvalitný zvuk, a to ako smerom k divákom a návštevníkom, tak i smerom na pódium k umelcom. Technika, ktorou disponujeme, ponúka širokú škálu ozvučenia pre všetky druhy akcii.

Aby bolo možné Vašu akciu dokonale ozvučiť, musíme poznať niekoľko dôležitých informácií:

  • Aký veľký priestor chcete ozvučiť?
  • Pre koľko ľudí je ozvučenie určené?
  • Aké je obsadenie vystupujúcich kapiel a ich požiadavky?

Pomocou vopred získaných informácii môžeme zvoliť optimálny zvukový aparát, jeho umiestnenie a použitie vhodných doplnkov. Kvalitná značková aparatúra je u nás samozrejmosťou, používame techniku týchto výrobcov:RCF, MACKIE, DENON DJ, KONIG & MEYER, PROEL, SHURE, AKG, SENNHEISER, NUMARK, BAYERDINAMIC, YAMAHA, NEUTRIK… Zvukovú aparatúru stále renovujeme a dokupujeme najnovšie modely, pretože nároky na technické parametre sa neustále zvyšujú.