Tiger Agency – Komplexné zabezpečenie Vašej akcie…

Tiger Agency je full servisová agentúra, ktorá sa zaoberá hudobnou produkciou ako (DJ), profesionálnym osvetlením a ozvučením. Taktiež kompletne zabezpečujeme akcie, eventy a kongresy. Pôsobíme na celom území Slovenska ale aj v zahraničí. Jednou z našich veľkých výhod voči konkurencii je aj to že disponujeme vlastnou zvukovou, svetelnou a kongresovou technikou.

Prečo názov Tiger Agency? Symbolizuje nás tiger – jedno z najkrajších zvierat planéty, ktorý nás zaujal svojou silou, krásou, inteligenciou… Presne tieto vlastnosti sa snažíme využiť aj v našej agentúre.

DJ -ingu, teda hudobnej produkcii sa venujem od roku 1996. Za tie roky som odohral veľké množstvo akcií, či už išlo o svadby, stužkové, firemné akcie, narodeninové párty no a samozrejme niekoľkoročné pravidelné hosťovanie vo viacerých disco-cluboch. V tejto oblasti máme stálu a vernú klientelu, ktorá pravidelne s nami spolupracuje už niekoľko rokov.

Časom sme sa prepracovali k novým klientom, naše služby začali využívať hotely, firmy, agentúry, centrá cestovného ruchu, umelci, hudobné skupiny a mnohý ďalší… Začali sme organizovať prvé eventy na kľúč a stále sme sa zdokonaľovali či už v technickej oblasti, ako aj v oblasti komunikácie s klientom. Samozrejme začali sme sa venovať aj kongresom a sympóziám a to tak, že sme ich začali technicky zabezpečovať a po určitej dobe, keď sme boli na to pripravení, aj organizovať.

Dnes Vám už vieme ponúknuť kompletné zabezpečenie Vašej akcie, či sa jedná o malú oslavu alebo reprezentačnú párty. Na Vašu akciu Vám dodáme kvalifikovaného DJ, zabezpečíme profesionálne ozvučenie a osvetlenie, prípadne zabezpečíme kultúrny program podľa Vašich predstáv a možností. Naša klientela je stabilná a sme len radi, ze sa neustále rozširuje o nových zákazníkov.

Pevne verím, že aj Vy sa stanete našim ďalším spokojným klientom a preto nezabúdajte:

„Najlacnejších je plné Slovensko, no my Vám ponúkame profesionalitu, imidž a kvalitu“

Igor Koller – Tiger Agency